Торги землею в системе Прозорро.Продажі

Система Прозорро.Продажі дає можливість всім громадянам прийняти участь у торгах вже 1 липня 2021 року. Завдяки системі Прозорро кожен учасник здатний переконатися в тому, що ринок буває без махінацій і корупційних схем. Особливість системи Прозорро полягає в тому, що кожен учасник ринку може наблюдать за ходом торгів. Якщо будуть виявлені порушення, то цей факт можна додати розголосу.

Таке нововведення здатне не тільки приносити прибуток продавцям і вигідні пропозиції покупцю, але і забезпечити регулярним поступанню коштів в казну держави.

Вже 1 липня в системі буде зміна, а саме, учасники зможуть на законних підставах продавати і купувати земельні ділянки. Все це дасть можливість реалізовувати землю за ринковою вартістю. Адже переможцем буде та людина, яка предлжіт найбільшу вартість за земельну ділянку.

Де будуть проходити торги?

На сайтах, які співпрацюють з системою Прозорро будуть проходити аукціони. Наприклад, сюди можна віднести Українську універсальну біржу https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/. Фахівці біржі здатні завжди допомогти, якщо у учасника виникнуть якісь труднощі з виставленням лотом на продаж або купівлею товарів.\

Навіть не приступаючи до торгів можна просто спостерігати за ходом аукціонів нв біржі і тим самим набиратися досвіду.

Купити сьогодні на біржі можна багато різних товарів. І вже зовсім скоро на платформі буде можливість реалізувати земельну ділянку. Правда, щоб це здійснити потрібно виконати ряд кроків, включаючи реєстрацію на сайті та надання документації, яка підтверджує право на реалізовану землю.

Нарешті українці дочекалися і скоро можна буде розпоряджатися своєю земельною ділянкою і при необхідності продавати або здавати в оренду його цілком законно і прозоро без будь-яких корупційних і сірих схем.

Система Прозорро.Продажі постійно розвивається і отримує все нові і нові особливості. Громадянин України вже оцінили осібність такої системи і раді тому, що приймати тепер можна взяти участь у відкритих і чесних торгах, не боячись того, що хтось вимагає дати хабар.