Повідомити про початок торгів земельними ділянками може електронний портал УУБ

Як з’ясувалося недавно, урядові органи України все ж вирішили дозволити своїм громадянам вести торги приватними землями і сільськогосподарськими ділянками на території держави. Саме тому був випущений ряд офіційних законопроектів, які дозволяли б громадянам проводити будь-які маніпуляції зі своїми законними землями і територіями, в тому числі продавати їх, обмінювати на інші ділянки або інше майно, а також здавати свої ділянки в оренду іншим особам.

Більшість жителів добре відреагували на новину про введення нових дозволів в плані купівлі та продажу сільськогосподарських ділянок позитивно.

На даний момент найбільш зручним і найбільш затребуваним способом реалізації ділянок землі, які перебувають у чиїйсь власності, серед жителів України є участь у електронних Інтернет-аукціонах на базі платформи Прозорро від майданчику Української універсальної біржі, що займається продажем різних об’єктів і всілякої продукції.

Особливості діяльності системи Прозорро

Діяльність компанії Прозорро повністю контролюється державою і офіційно визнається законом на всіх рівнях. Саме тому клієнтам компанії Прозорро гарантується повна надійність і безпека всіх вироблених на базі платформи дій, безпосередньо пов’язаних з купівлею або продажем нерухомості і оформлення її в приватну власність.

Для участі в подібних аукціонах з продажу земельних ділянок, кожному клієнту компанії або ж потенційному покупцеві потрібно лише заздалегідь пройти через процедуру реєстрації на офіційному сайті компанії і підтвердити своє бажання стати учасником аукціону за допомогою подачі індивідуальної заявки в якості продавця або покупця.

Участь в аукціонах https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi вимагає від учасників дотримання всіх встановлених правил і вимог, за порушення яких на адресу порушників будуть вводитися санкції і заходи покарань. Компанія Прозорро не робить націнки на об’єкти продажу, а держава в свою чергу всіляко підтримує аукціонну систему продажу земельних ділянок і гарантує підтримку новим власникам.