Електронний майданчик для проведення торгів торгів

Торги енергетичними ресурсами, деревиною, різними видами конфіскати та іншими товарами такого типу проходять в рамках спеціалізованих відкритих електронних майданчиків. Ви досить просто можете взяти участь у цій системі, варто лише спробувати адаптуватися під такого роду формат та відкрити перед собою ще більше можливостей у цьому сучасному секторі ринку. Це дозволить вам проаналізувати систему та навчитись користуватися тими елементами відкритого ринку, котрі можуть принципово надати вам ще більше нових можливостей.

Прочитать больше

Адреса онлайн-аукціону Prozorro

Українська універсальна біржа була створена для покращення економічної ситуації в Україні. Це біржа, яка є частиною системи Prozorro. Вона працює з 1997 року і все ще залишилася в минулому, але метою цієї організації завжди були чесні та прозорі аукціони. Система онлайн-торгівлі, створена Prozorro, була введена в 2016 році, і УУБ стала однією з перших товарних бірж, сертифікованих для торгівлі.

Прочитать больше

Як долучитись до оренди державної нерухомості

Система сучасних відкритих електронних аукціонів створює чимало переваг для підприємців. Як ви знаєте, до державної власності належить велика частина максимально цікавих об’єктів нерухомості. Якщо вас цікавить питання оренди такого роду об’єктів, то наразі можна знайт вигідні пропозиції навіть в центрі вашого міста.

Прочитать больше

Земельні аукціони в УУБ

В Україні було прийнято Закон про зміни до законів та актів України щодо продажу земель сільськогосподарського призначення. Таким чином, Верховна Рада України підтвердила, що офіційні земельні торги розпочалися раніше 1 липня 2021 р. Аукціони щодо земель вплинуть на землю, що належить аграрному сектору. Як зараз буде здійснюватися продаж земель сільськогосподарського призначення?

Прочитать больше

Що треба знати про сучасну систему торгів електроенергією

Формат проведення торгів енергетичними ресурсами може допомогти вам якісно вирішувати всі актуальні питання. Якщо ви готові долучитись до цієї системи просто зараз ,перед вами регулярно будуть відкриватися певні нові механізми.

Прочитать больше

Хто може взяти участь в торгах на енергетичні ресурси

Реалізація товарів та послуг в форматі електронних торгів – це один з сучасних та досить популярних способів. В сьогоднішніх реаліях, коли кожен намагається зекономити свій час, такий формат можна справді назвати ефективним та цікавим. Про це ж говорить і статистика, яка вказує на те, що популярність онлайн-торгів тільки зростає.

Прочитать больше

Повідомити про початок торгів земельними ділянками може електронний портал УУБ

Як з’ясувалося недавно, урядові органи України все ж вирішили дозволити своїм громадянам вести торги приватними землями і сільськогосподарськими ділянками на території держави. Саме тому був випущений ряд офіційних законопроектів, які дозволяли б громадянам проводити будь-які маніпуляції зі своїми законними землями і територіями, в тому числі продавати їх, обмінювати на інші ділянки або інше майно, а також здавати свої ділянки в оренду іншим особам.

Прочитать больше

Земельні торги – коли стартує продаж аграрних наділів

Початок аукціонів з купівлі та продажу землі і початку роботи повноцінного ринку почнеться вже дуже скоро. В Україні в найближчому майбутньому резидентам, які мають у своїй власності аграрні наділи, буде схвалено можливість розпоряджатися ними на власний розсуд. Власники земель чекали подібних заходів від уряду не один десяток років. Повноцінну роботу в українському аграрному секторі стримували мораторій і часті корупційні схеми з боку посадових осіб.

Прочитать больше

Торги землею в системе Прозорро.Продажі

Система Прозорро.Продажі дає можливість всім громадянам прийняти участь у торгах вже 1 липня 2021 року. Завдяки системі Прозорро кожен учасник здатний переконатися в тому, що ринок буває без махінацій і корупційних схем. Особливість системи Прозорро полягає в тому, що кожен учасник ринку може наблюдать за ходом торгів. Якщо будуть виявлені порушення, то цей факт можна додати розголосу.

Прочитать больше

Перспективні напрямки в електронних торгах

Електронна форма закупівель, аукціонів та торгів вже давно обійшла за популярністю стандартний формат. Основний момент, який до цього призвів – це зручність і можливість стати учасником торгів незалежно від місця знаходження. Аналізуючи перелік лотів на електронних майданчиках, ви можете помітити, що найбільше позицій мають безпосереднє відношення до меблів, ремонтних робіт, будівельних матеріалів, електроніки й тому подібних напрямків.

Прочитать больше